11. EPTA – Međunarodno natjecanje mladih pijanista Dora Pejačević

Rezultati D kategorije

   Prezime i ime  Država   Prosjek bodova  Nagrada
 1.  Ivanenko Olga  Rusija  96,20  I. nagrada
 2.  Drofenik Matija  Slovenija  92,20  II. nagrada
 3.  Pečnik Mia  Hrvatska  90,40  II. nagrada

Preuzmite rezultate D kategorije ovdje.

Na završnom koncertu nastupit će:
O. Ivanenko: A. Skrjabin - Sonata-fantazija u gis molu, op.19
M. Pečnik: D. Pejačević - Impromptu, op. 32b

Posebne nagrade:
Diploma J. Murai: 
O. Ivanenko
Nagrada HDS:
O. Ivanenko
Diploma I. Švarc:
M. Drofenik
Nagrada D. Pejačević:
M. Pečnik

 

Imena natjecatelja koji su prošli u II. etapu

Kategorija D – II. etapa

Subota, 27. travnja
10,00 h

Redoslijed nastupa:
1. Mia Pečnik, Hrvatska
2. Matija Drofenik, Slovenija / Hrvatska
3. Olga Ivanenko, Rusija

 

Rezultati C kategorije

  Prezime i ime Država
Prosjek bodova Nagrada
1. McLachlan Rose Ujedinjeno Kraljevstvo 98,00 I. nagrada
2. Prskalo Stipe  Hrvatska 95,20 I. nagrada
3. Vojvodić Zvjezdan Hrvatska 95,00 I. nagrada
4. Davydov Fedor Rusija 85,80 III. nagrada
5. Malbaša Katarina Srbija 85,40  III. nagrada
6. Župić Branimir Hrvatska 84,20  
7. Matajič Marko Slovenija 80,40  
8. Korman Leon Hrvatska 80,00  
9. Sottile Carmen Italija 77,60  
10. Heina Mattias Estonija 76,40  
11. Plazibat Jan Hrvatska 74,20  
12. Korać Mina Srbija 73,60  
13. Papec Gabrijela Hrvatska - -

Preuzmite rezultate C kategorije ovdje.

Na završnom koncertu nastupit će:
R. McLachlan: F. Chopin - Scherzo u cis-molu br. 3 op. 39
S. Prskalo: L. van Beethoven - Sonata u B-duru op. 22, Allegro con brio
Z. Vojvodić: Gounod-Liszt - Valcer iz opere Faust S.407

Posebne nagrade:
Diploma I. Švarc: S. Prskalo - Bach
Diploma J. Murai: R. McLachlan - L. van Beethoven
Nagrada HDS: Z. Vojvodić - Pejačević

 

Rezultati B kategorije

  Prezime i ime Država Prosjek bodova Nagrada
1. Tyurin Daniyl Rusija 97,80  I. nagrada
2. Ružić Natali Hrvatska 95,60  I. nagrada
3. Amelchenko Mark  Rusija 92,80  II. nagrada
4. Volenik Klara  Hrvatska 86,00  III. nagrada
5. Pajić Maj  Slovenija 82,80  
6. Čehok Lucija  Hrvatska 80,80  
7. Rubčić Lilasukhi  Hrvatska 79,00  
8. Stanjević Luka  Hrvatska 77,80  
9. Zrilić Dorotea  Hrvatska 77,80  
10. Ivanković Leona  Hrvatska 76,80  
11. Mijatov Tin  Hrvatska 76,00  
12. Žderić Marija  Hrvatska 75,80  
13. Carr Mischa  Ujedinjeno Kraljevstvo 75,20  
14. Laikre Andre  Estonija 74,80  
15. Kaarelson Rian Peter  Estonija 72,00  

Preuzmite rezultate B kategorije ovdje.

Na završnom koncertu nastupit će:
Tyurin Daniyl: R. Schumann - Widmung S.566
Ružić Natali: W. A. Mozart - Sonata u D-duru KV 284, Allegro

Posebne nagrade:
Diploma I. Švarc - Natali Ružić: Bach
Diploma J. Murai - Amelchenko Mark - Haydn
HDS nagrada - Lucija Čehok - Pejačević

 

Rezultati A kategorije

  Prezime i ime Država Prosjek bodova Nagrada
 1. Kádár Viktória Mađarska 98,00  I. nagrada
 2. Goreta Eva Hrvatska 97,60  I. nagrada
 3. Huzjak Hella Hrvatska 93,80  II. nagrada
 4. Benčić Ivana Hrvatska 92,40  II. nagrada
 5. Juranko Ivan Hrvatska 89,40  III. nagrada
 6. Ćuk Agata Hrvatska 87,40  III. nagrada
 7. Ljevaković Naida Bosna i Hercegovina 86,60  III. nagrada
 8. Borak Jan Hrvatska 85,60  III. nagrada
9. Cheng Nuo NR Kina / Hrvatska 85,40  III. nagrada
10. Vujnovac Lana Hrvatska 83,40  
11. Vidović Tara Hrvatska 81,00  
12. Likić Ema Hrvatska 79,20  
13. Šarić Valerija Hrvatska 77,00  
14. Iljovski Marko Hrvatska 75,20  

Preuzmite rezultate A kategorije ovdje.

Na završnom koncertu nastupit će:

Kádár Viktória: B. Bartók - Schweinehirtentanz / Shepard's Dance
Goreta Eva: W. A. Mozart - Sonata u C-duru KV 330, Allegro Moderato