Dvorana Glazbene škole Franje Kuhača, 27. travnja 2019. u 19 sati
1. W. A. Mozart: Sonata u C-duru, KV 330, Allegro moderato
Eva GORETA (2007.) Hrvatska
1. nagrada u A kategoriji
2. B. Bartók: Schweinehirtentanz
Viktória KÁDÁR (2009.) Mađarska
1. nagrada u A kategoriji
3. W. A. Mozart: Sonata u D-duru KV 284, Allegro
Natali RUŽIĆ (2006.) Hrvatska
1. nagrada u B kategoriji
Diploma I. Švarc za najbolju izvedbu skladbe J. S. Bacha
4. R. Schumann: Widmung, S. 566
Daniyl TYURIN (2007.) Rusija
1. nagrada u B kategoriji
5. L. van Beethoven: Sonata u B-duru op. 22, Allegro con brio
Stipe PRSKALO (2003.) Hrvatska
1. nagrada u C kategoriji
Diploma I. Švarc za najbolju izvedbu skladbe J. S. Bacha
6. Gounod-Liszt: Valcer iz opere Faust, S. 407
Zvjezdan VOJVODIĆ (2003.) Hrvatska
1. nagrada u C kategoriji
Nagrada Hrvatskog društva skladatelja za najbolju izvedbu hrvatskog skladatelja u C kategoriji
Nagrada EPTA-e Hrvatska
7. D. Pejačević: Impromptu, op. 32b
Mia PEČNIK (2000.) Hrvatska
Nagrada Dora Pejačević za najbolju izvedbu skladbe D. Pejačević
8. A. Skrjabin: Sonata-fantazija u gis-molu, op. 19
Olga IVANENKO (2004.) Rusija
1. nagrada u D kategoriji
Diploma Jurica Murai za najbolju izvedbu Haydna, Mozarta ili Beethovena
Nagrada Hrvatskog društva skladatelja za najbolju izvedbu hrvatskog skladatelja u D kategoriji
9. F. Chopin: Scherzo u cis-molu, op. 39, br. 3
Rose McLACHLAN (2002.) Velika Britanija
1. nagrada u C kategoriji
Diploma Jurica Murai za najbolju izvedbu Haydna, Mozarta ili Beethovena
Apsolutna pobjednica
Apsolutna pobjednica za najbolji plasman u svim kategorijama:
Rose McLACHLAN
Ujedinjeno kraljevstvo
Nagrada EPTA-e Hrvatska
Zvjezdan VOJVODIĆ
Hrvatska
Od 23. do 27. travnja 2019. u Glazbenoj Školi Franje Kuhača održat će se 11. EPTA – Međunarodno natjecanje mladih pijanista Dora Pejačević. Na svečanom otvorenju u Arheološkom muzeju 23.travnja u 19.30 sati nastupiti će KostandinTashko, pobjednik posljednje EPTA-e održane 2017.
Ukupno ima 49 prijavljenih natjecatelja iz 13 zemalja; Hrvatska (31) Slovenija (3), Rusija (3), Estonija (2), Srbija (2), Kina/Hrvatska (1), Mađarska, (1), Bosna i Hercegovina (1), Ukrajina (1), Bugarska (1), Estonija (1), Engleska (1) i Italija (1).
Natjecanje će pratiti Ocjenjivački sud (abecednim redom) u sastavu:
Goran Filipec (Hrvatska)
Ida Gamulin (Hrvatska)
Marco Giovanetti (Italy)
Oliver Kern (Germany)
Natalia Trull (Russia)